KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17223259

nr 1722 3259

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Signerad. Akvarell, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 65x86 cm

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 september 2025
kl 18:57:30

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin